• Detail firmy

Jiří Stránský

Základní popis

Osobní bankroty a insolvence. Vyplácení exekucí. Zastavení exekuce. Výkup nemovitostí za hotové. Půjčky zástavou nemovitost. Dluhové poradenství.

Adresa

Mánesova 1546/48
350 02 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01657879

Výrobky, činnosti

Osobní bankroty

Kompletně vám zpracujeme podání insolvenčního návrhu, nebo osobního bankrotu. Zastavíme tím všechny vaše exekuce, včetně exekuce na nemovitosti. Poskytujeme finanční a dluhové poradenství zdarma.

Kontaktní údaje

E-mail: info@jaknadluh.cz

Kontaktní osoba

Jiří Stránský - Majitel

Mobil: +420 728 410 411
E-mail: info@jaknadluh.cz
Další firmy v oboru

KRC People, s.r.o.

Zabýváme se personálním poradenstvím a máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání firem. Našim klientům nabízíme komplexní servis v oblasti lidských zdrojů. Provádíme osobnostní testování Uchazečů o pracovní pozice i stávajících zaměstnanců.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

Business Network CZ s.r.o.

Zabýváme se konzultačními službami v oblasti obchodní a marketingové komunikace. Spolupracujeme při pořádání mezinárodních výstav a veletrhů. Poskytujeme služby marketingové podpory a B2B networkingu.