• Detail firmy

Jiří Štěpnička

Základní popis

Tepelná čerpadla, čerpadla vzduch, voda. Kvalitní tepelná čerpadla HotJet, prodej příslušenství k čerpadlům. Kotle, akumulační nádrže, standardní, rozšířená, univerzální i kompaktní akumulační nádrže.

Adresa

Buková u Příbramě 258
262 23 Buková u Příbramě

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67416250
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Kotle

Plynové, elektrokotle, kotle na tuhá paliva.

Kontaktní údaje

E-mail: topeni.plyn@seznam.cz
WWW: www.topeni-stepnicka.cz

Kontaktní osoba

Jiří Štěpnička - Majitel

Telefon: 602 202 619

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Krejník

Zaměřujeme se na výrobu a prodej elektrických odporových pecí pro výpal keramiky, tavení skla do forem či zpracování zlata. Dodáváme vypalovací pece pro keramiku, vypalovací pece pro tavení skla, pecní příslušenství, keramické hmoty a glazury. Realizujeme renovace a opravy vypalovacích pecí. Na veškeré výrobky poskytujeme záruku 24 měsíců a provádíme záruční i pozáruční servis.

VISBETO, s.r.o.

Dodáváme vibrační techniku, zavážecí vozy a další zařízení pro stavebnictví. Jsme přímým výrobcem a dodavatelem. Kromě toho našim zákazníkům nabízíme zakázkovou výrobu v oborech zámečnictví a sváření.

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.