• Detail firmy

Jiří Štecher

Základní popis

Nabízím zámečnické a klempířské práce. Provádím brány, vrata, mříže, schody, zábradlí a ploty na míru dle přání zákazníka.

Adresa

Úmonín - Březová 18
286 01 Březová

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88805280

Výrobky, činnosti

Nabízím zámečnické a klempířské práce.

Nabízím zámečnické a klempířské práce. Provádím brány, vrata, mříže, schody, zábradlí a ploty na míru dle přání zákazníka.

Kontaktní údaje

E-mail: info@kovotep.cz
WWW: www.kovotep.cz

Kontaktní osoba

Jiří Štecher - Majitel

Mobil: +420 720 678 493
Další firmy v oboru

KOVO REICH, s.r.o.

Specializujeme se na kovoobrábění a soustružení na CNC soustruhu s C osou. Soustružíme všechny druhy materiálů a zaměřujeme se na sériovou i kusovou výrobu. Věnujeme se frézování, řezání do průměru 250, kovoobrábění a drobnému frézování. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

L.SKR s.r.o.

Zabýváme se výrobou zahradních branek a bran značky SAVAN. Vyrábíme posuvné a průmyslové křídlové brány, garážová vrata nebo kované oplocení. Součástí naší nabídky je kompletní sortiment příslušenství a doplňků. Zajišťujeme montáže, instalace a odborné poradenství. Jsme schopni realizovat i atypickou výrobu dle Vašich návrhů.

J+B Konstrukce s.r.o.

Nabízíme služby stavebního zámečnictví. Vyrábíme vinuté trubky pro předpjatý beton a mostní konstrukce o různých průměrech. Dodáváme kovové kabelové průchody a kabelovody Sandrik. Na zakázku jsme schopni vyrobit kovové konstrukce, kovové palety, kovové brány, kovové pojízdné brány, kovové schodiště, kovové zábradlí aj. Vše na základě Vámi dodaných specifikací.