• Detail firmy

Jiří Srba

Základní popis

Zabývám se prodejem, instalací a servisem satelitní, anténní a digitální techniky. Provádím nastavení domácí elektroniky.

Adresa

Přetlucká 2209/11
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49634593

Výrobky, činnosti

Zabývám se prodejem,instalací a digitální techniky

Zabývám se prodejem, instalací a servisem satelitní, anténní a digitální techniky. Provádím nastavení domácí elektroniky. Realizuji návrhy domovních komunikačních systémů a poskytuji poradenskou činnost.

Kontaktní údaje

E-mail: jirisrba@email.cz
WWW: www.srbasat.wz.cz

Kontaktní osoba

Jiří Srba - Majitel

Mobil: +420 777 201 022
Další firmy v oboru

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

František Čenský - ELEKTRO

Zajišťujeme revize elektroinstalace do 1000 V, montáže a opravy elektroinstalace bytové i průmyslové. Provádíme elektronicky ovládané rozvody el. instalace do 1000 V a revize hromosvodů.

Jan Říha

Provádíme revize a kontroly elektrických zařízení, hromosvodů, elektroinstalace, nouzového osvětlení a elektrických spotřebičů. Provádíme odstranění závad zjištěných při revizi.