• Detail firmy

JIŘÍ ŠRÁMEK

Základní popis

Nabídka školení a konzultací v oblasti finanční gramotnosti, obchodních jednání, vedení formou dohod, osobního rozvoje, efektivity.

Adresa

Jirouškova 453
517 24 Borohrádek

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76405133

Výrobky, činnosti

Školení a konzultací v oblasti finanční sféry

Nabídka školení a konzultací v oblasti finanční gramotnosti, obchodních jednání, vedení formou dohod, osobního rozvoje, efektivity.

Kontaktní údaje

E-mail: info@jirisrameklektor.cz
WWW: www.jirisrameklektor.cz

Kontaktní osoba

JIŘÍ ŠRÁMEK - Majitel

Mobil: +420 777 566 672

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Josef Svoboda

Provádím veškeré revize a inspekce vyhrazených i nevyhrazených jeřábů a zdvihacích zařízení. Provádím Velké inspekce a Zvláštní posouzení technického stavu zařízení včetně Běžných prohlídek ocelových konstrukcí. Pořádám základní a periodické školení jeřábníků, vazačů břemen a obsluh pojízdných zdvihacích plošin.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

UNIT s.r.o.

Zajišťujeme školení, semináře a konference pro jednotlivce i firmy na klíč. Zabýváme se managerským vzděláním, technickými obory, legislativou a právem.