• Detail firmy

Jiří Šplíchal

Základní popis

Nabídka defektoskopických kurzů a školení dle požadavků ČSN EN 473 a směrnic APC. Zajištění nedestruktivních defektoskopických zkoušek.

Adresa

Palackého 32/19
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14693771

Výrobky, činnosti

Nabídka defektoskopických kurzů a školení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 320 375
E-mail: splichal@dqcentrum.cz
WWW: www.dqcentrum.cz

Kontaktní osoba

Jiří Šplíchal - Jednatel

Mobil: +420 737 561 758
Další firmy v oboru

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou evidenci, ekonomické analýzy podniků a podnikatelů. Zajišťujeme daňové poradenství včetně zastupování na úřadech. Věnujeme se poradenství ve strategickém a organizačním vývoji, hodnocení vývoje firmy a další. Dohlédneme na aplikaci daňových předpisů ve firmě. Nově nabízíme vypracování německého daňového přiznání fyzickým osobám zaměstnaným v SRN.

EGF, spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektové činnosti - urbanismus, architektura, interiéry. Zabýváme se poradenskou, inženýrskou a investorskou činností, realizacemi staveb, zajišťujeme energetické audity, průkazy energetické náročnosti budov, prohlídky kotlů apod. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškoleni a disponují různými certifikáty a osvědčeními. Řešíme požadavky klientů po celém území ČR.

Ing. JIŘÍ ČÁP

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví. Zajišťujeme vedení účetnictví, daňové evidence, personální a mzdové evidence. Součástí našich služeb je rovněž daňové poradenství.