• Detail firmy

Jiří Špaček

Základní popis

Malířské a tapetářské práce Jiří Špaček je profesionální malířská firma. Nabízíme malířské, natěračské a tapetářské práce + PRODEJ BAREV. Specializujeme se na řecké barvy: Systém na celý dům + MÍCHACÍ CENTRUM. Součástí firmy je malý krámek.

Adresa

Černilov 398
503 43 Černilov

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13534866

Výrobky, činnosti

Malířské a tapetářské práce

Jiří Špaček je profesionální malířská firma. Nabízíme malířské, natěračské a tapetářské práce + PRODEJ BAREV.

Kontaktní údaje

E-mail: malir.spacek@tiscali.cz
WWW: www.malbyspacek.cz/

Kontaktní osoba

Jiří Špaček - Majitel

Mobil: +420 604 628 711
E-mail: malir.spacek@tiscali.cz
Další firmy v oboru

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.

Václav Antoš

Naše firma se specializuje na malířské a natěračské práce. Zajišťujeme malování bytů, rodinných domů, kanceláří, škol, restaurací apod. Provádíme dekorativní malby, nátěry ocelových konstrukcí a dřeva včetně moření a lazurování, čištění ploch od starých barev (mechanické i chemické) Lakujeme okna, dveře, radiátory. Hrubý úklid po práci je samozřejmostí. Nabízíme kvalitní služby za příznivé ceny.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.