• Detail firmy

Jiří Soukup

Základní popis

Nabízíme střechy na klíč a jejich rekonstrukce, pergoly, altány, podkroví a realizace fasád. Provádíme zateplování domů a sádrokartonářské práce

Adresa

Palackého 131
253 01 Hostivice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65385985

Výrobky, činnosti

Nabízíme střechy na klíč

a jejich rekonstrukce, pergoly, altány, podkroví a realizace fasád. Provádíme zateplování domů a sádrokartonářské práce.

Kontaktní údaje

Mobil: 602 931 399
WWW: www.soukupstrechy.cz

Kontaktní osoba

Jiří Soukup - Majitel

Telefon: +420 602 931 399
Další firmy v oboru

Ivan Horváth

Specializujeme se na klempířské práce - realizujeme okapní systémy, oplechování komínů a štítů, vložkování komínů k plynospotřebičům, montáž okenních parapetů, zajišťujeme výškové práce pomocí lanové techniky. Dále nabízíme pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce, provádíme nátěry střech. Věnujeme se rovněž leštění barevných kovů a svařování AL slitin a nerezu.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.