• Detail firmy

Jiří Souček

Základní popis

Provádění staveb a jejich odstraňování, kompletní provádění koupelen včetně rekonstrukcí, provádění a rekonstrukce bytových jader a bytů.

Adresa

Dlouhá Lhota 13
391 55 Dlouhá Lhota

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43829180

Výrobky, činnosti

Provádění staveb a jejich odstraňování

Provádění staveb a jejich odstraňování, kompletní provádění koupelen včetně rekonstrukcí, provádění a rekonstrukce bytových jader a bytů.

Kontaktní údaje

WWW: www.stavime-soucek.euweb.cz

Kontaktní osoba

Jiří Souček - Majitel

Mobil: +420 602 848 533

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

Josef Hořejš ml.

Věnujeme se výrobě dřevěných schodišť a truhlářských výrobků na zakázku. Zhotovujeme dřevěná schodišťová madla (včetně repasování starších madel), kovová i dřevěná zábradlí, obkládáme betonové schody a dle individuálních požadavků vyrábíme masivní nábytek a dřevěné prvky. Repasujeme

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.