• Detail firmy

Jiří Smrčka

Základní popis

Nabízíme vodoinstalatérství a topenářství,zednické práce,elektro práce,

Adresa

Akátová 525
339 01 Klatovy IV

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42838312

Výrobky, činnosti

voda,plyn,topení,

Kontaktní údaje

E-mail: info@intop-js.cz
WWW: www.intop-js.cz

Kontaktní osoba

Jiří Smrčka - Majitel

Mobil: +420 603 828 550

Pavel Smrčka

Mobil: +420 777 296 348
Další firmy v oboru

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.