• Detail firmy

Jiří Šmíd

Základní popis

Firma REMONT-RSV se specializuje na veškeré stavební práce včetně novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů. Máme dlouholeté zkušenosti s rekonstrukcemi prodejen, obchodních center a výrobních hal. STAVEBNÍ PRÁCE- Beroun celá ČR

Adresa

Svatá 197
267 51 Svatá

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62946641
DIČ:  CZ7705020620

Výrobky, činnosti

Stavební práce a stavby na klíč

Kontaktní osoba

Jiří Šmíd - Majitel

Mobil: +420 722 928 514
E-mail: stavby@remont-rsv.cz
WWW: www.remont-rsv.cz/
Další firmy v oboru

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.