• Detail firmy

Jiří Šín

Základní popis

Nabízím paspartování a rámování obrazů, grafiky, certifikátů, diplomů, fotografií, krajek, výšivek, plakátů, puzzlí a dalších.

Adresa

Zahradní 2661/11
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18458912
  • Služby

Výrobky, činnosti

Paspartování obrazů

Kontaktní osoba

Jiří Šín - Majitel

Mobil: +420 721 582 228
E-mail: paspartovani.sin@seznam.cz
WWW: www.paspartovani.webnode.cz
Další firmy v oboru

Karel Hloch - TRUHLÁŘSTVÍ

Poskytujeme kompletní služby v oboru truhlářství a stolařství. Vyrábíme a prodáváme interiérové dveře, schodiště, kuchyňské linky, vestavěné skříně, atypický nábytek, nábytek z masivu, šatní skříně na míru, postele, obývací stěny, nábytek do dětského pokoje, vybavení do jídelny či nábytek do kanceláře. Dále poskytujeme renovace, montáž, poradenství či výrobu na zakázku.

NAVRÁTIL, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a výrobu pojezdových kol a koleček. Nabízíme výrobu a prodejem více než 4 000 druhů pojezdových kol o nosnosti od 20 do 12 000 kg. V naší nabídce si můžete vybrat mezi nábytkovými, odpruženými, těžkotonážními, teplovzdornými, přístrojovými a supertonážními koly nebo kola pro paletové vozíky. Vyrábíme také litinové kladky. Výroba dle specifických přání zákazníka.

SC PROFESSIONAL s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem textilního zboží pro hotely, penziony, nemocnice, LDN a domovy seniorů, a to pro celou ČR. Našimi hlavními produkty jsou především pratelné prošívané přikrývky a polštáře, dále pak nepropustné ložní prádlo, absorpční podložky a bryndáky. Dodáváme vysoce kvalitní zboží, vše je vyrobeno V EU. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.