• Detail firmy

Jiří Šín

Základní popis

Nabízím paspartování a rámování obrazů, grafiky, certifikátů, diplomů, fotografií, krajek, výšivek, plakátů, puzzlí a dalších.

Adresa

Zahradní 2661/11
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18458912
  • Služby

Výrobky, činnosti

Paspartování obrazů

Kontaktní osoba

Jiří Šín - Majitel

Mobil: +420 721 582 228
E-mail: paspartovani.sin@seznam.cz
WWW: www.paspartovani.webnode.cz
Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

NAVRÁTIL, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a výrobu pojezdových kol a koleček. Nabízíme výrobu a prodejem více než 4 000 druhů pojezdových kol o nosnosti od 20 do 12 000 kg. V naší nabídce si můžete vybrat mezi nábytkovými, odpruženými, těžkotonážními, teplovzdornými, přístrojovými a supertonážními koly nebo kola pro paletové vozíky. Vyrábíme také litinové kladky. Výroba dle specifických přání zákazníka.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.