• Detail firmy

Jiří Šimčák

Základní popis

Vyrábíme kvalitní nábytek na zakázku, nábytek z masivu, vestavěné skříně, kuchyně na míru, ložnice, interiérové i vchodové dveře, schodiště, interiéry obchodů. Do kuchyňských linek dodáváme vestavné spotřebiče. Odborně poradíme, provedeme montáž.

Adresa

Nová Ves 117
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44934009

Výrobky, činnosti

Obchod veškerými dřevařskými materiály

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 679 013
E-mail: info@simcak.net

Kontaktní osoba

Jiří Šimčák - Majitel

Mobil: +420 777 562 535
WWW: www.simcak.net
Další firmy v oboru

DREMILO s.r.o.

Zajišťujeme dřevovýrobu na pile v Petrovicích u Karviné. Zakoupit u nás můžete stavební a stolařské řezivo, palubky mnoha druhů, ale i štípané palivové dřevo.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

I-P-S-B investiční a provozní servis budov s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a prodej materiálu pro dřevostavby a dřevěné konstrukce. Dodáváem konstrukční hranoly GLT a KVH, lepené hranoly BSH, hoblované profily, peletky, bednící desky a mnoho dalšího.