• Detail firmy

Jiří Šimánek ELEKTROTEAM

Základní popis

Elektromontážní práce - kompletní silnoproud a slaboproud. Rekonstrukce elektrorozvodů v panelových i bytových domech. Zhotovení společných televizních a satelitních antén včetně projekce. Slaboproudé rozvody.

Adresa

Marie Pomocné 743/40
412 01 Litoměřice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10435832
DIČ:  CY661023154

Výrobky, činnosti

Elektromontážní práce

kompletní silnoproud a slaboproud

Kontaktní údaje

E-mail: elektroteam@elektroteam.cz
WWW: www.elektroteam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Šimánek - Majitel

Telefon: +420 724 332 810
E-mail: elektroteam@elektroteam.cz
Další firmy v oboru

Jaroslav Červený

Provádím veškeré elektrotechnické, elektroinstalační a opravářské práce jako jsou např. výměny jističů a pojistek. Zajišťuji opravy elektrických zařízení, montáž autorádií a revize elektroinstalací.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.