• Detail firmy

Jiří Semotam

Základní popis

Montujeme sádrokartonové podhledy, příčky, atypické tvary, půdní vestavby, střešní okna Velux, kazetové podhledy, podlahy, akustické a protipožární systémy, malby. Jsme certifikovaná firma fy. Rigips, Velux, Ursa, AMF. Zajistíme dodávku materiálu.

Adresa

Prusinovského
664 42 Modřice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62877305

Výrobky, činnosti

Montujeme sádrokartonové podhledy

Kontaktní osoba

Jiří Semotam - Majitel

Mobil: 603 420 822
E-mail: info@sadrokartonar.cz
WWW: www.sadrokartonar.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.