• Detail firmy

Jiří Semorád

Základní popis

Jsme rostoucí nástrojárna na Pelhřimovsku. Nabízíme solidní jednání, časovou flexibilitu, samozřejmostí je dodržování sjednaných termínů.

Adresa

Hněvkovice 9
396 01 Humpolec

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00966673
DIČ:  CZ9302181548
Rok založení:  2012
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nástrojárna, obrábění, kovo

Nástrojárna, obrábění Pelhřimov. Nabízíme kusovou a malosériovou kovovýrobu všech mechanických i montážních součástí a přípravků z ocelí, barevných kovů a plastů. Technologie soustružení, frézování, broušení, řezání, vrtání, částečná kooperace.

Kontaktní údaje

E-mail: semorad@nastrojarstvi.com
WWW: nastrojarstvi.com

Kontaktní osoba

Jiří Semorád - Majitel

Mobil: +420 774 534 513
E-mail: semorad@nastrojarstvi.com
Další firmy v oboru

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.

BRABENEC spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou krbových, kachlových a kovaných kamen. Naší specializací jsou kamna na míru dle Vašich přání a požadavků. Zajišťujeme instalaci, pravidelný servis a kompletní údržbu před topnou sezonou. Samozřejmostí je odborné poradenství a zaškolení do obsluhy kamen. Provozujeme podnikovou prodejnu v Želetavě a specializovanou prodejnu v Brně - Popůvkách.

Pavel Příhonský - Zámečnictví, kovovýroba

Naše firma se zabývá kovovýrobou, stavebními zámečnickými pracemi a svařováním. V rámci kovovýroby nabízíme mimo jiné výrobu zábradlí, schodů, mříží, zhotovíme kovová vrata, ploty a jiné prvky. Působíme v kraji Vysočina.