• Detail firmy

Jiří Šedek

Základní popis

Nabízíme montáže nábytku, kuchyňských linek, plovoucích podlah a vestavěních skříní. Vyrábíme kuchyňské linky a nábytek na míru. Zajišťuji stěhování,

Adresa

Pražská tř. 2081/35
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72155531

Výrobky, činnosti

Montáže nábytku, kuchyňských linek

Nabízíme montáže nábytku, kuchyňských linek, plovoucích podlah a vestavěních skříní. Vyrábíme kuchyňské linky a nábytek na míru. Zajišťuji stěhování, vyklízení a realizace LED osvětlení.

Kontaktní údaje

E-mail: sedekjiri@seznam.cz
WWW: www.js-montazenabytku.cz

Kontaktní osoba

Jiří Šedek - Majitel

Mobil: +420 777 887 451

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAXIM house s.r.o.

Provádíme kompletní realizace střech - krovy, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, montáž a dodání střešních oken. Dále nabízíme realizace dřevostaveb, rodinných dřevěných domů a chat, zahradních domků a chatek, altánů, podlah, půdní vestaveb či dřevěných stropů.

PM - GIPS MONT - Petr Mareček

Nabízíme kompletní služby a řešení v oblasti stavebnictví. Zateplíme Váš byt, dům či průmyslovou budovu, namontujeme sádrokartonové desky včetně kazetových systémů, postavíme Vám rodinný dům na klíč nebo pouze hrubou stavbu, provedeme celkovou rekonstrukci či půjčíme levně lešení pro Vaše potřeby. A jelikož máme rádi životní prostředí, jsme v programu Zelená úsporám.

HB BETON s.r.o.

Společnost HB BETON s.r.o. nabízí široké spektrum výrobků z betonu. Dodáváme transportbeton, zámkovou betonovou dlažbu, betonové rošty do stájí, betonové hrazení, překlady, silážní žlaby, šachtová okna, skruže, šalovací tvárnice a cihly, obrubníky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku prodávaného zboží naleznete na našich internetových stránkách.