• Detail firmy

Jiří Secký

Základní popis

Zabýváme se prodejem, montáží a servisem klimatizací, chladících a mrazících zařízení.

Adresa

Hlízov 195
285 32 Hlízov

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74249801
DIČ:  CZ7606140828
Rok založení:  2006
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Montáž klimatizací.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 175 890
E-mail: jasklima@jasklima.cz
WWW: www.jasklima.cz

Kontaktní osoba

Jiří Secký - Majitel

Mobil: +420 602 175 890
Další firmy v oboru

Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Vyrábíme vzduchotechniku, vzduchotechnická potrubí, kuchyňské nerezové odsávací digestoře a vzduchotechnická potrubí, digestoře a další prvky z měděného plechu. Dále provádíme různé druhy nástrojářských a strojních prací s možností kompletní dodávky včetně montáže. Zaměřujeme se především na zákazníky ze Středočeského kraje.

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.

LABOX spol.s r.o.

Naší specializací je projekce, výroba, dodávky, servis a validace technologických celků čistých prostor, laboratoří a laminárních boxů. Nabízíme biologické ionizátory, laminární boxy, laminární modulové systémy, mikrobiologické bezpečnostní boxy, telefony pro čisté prostory, závěsné laminární boxy apod. Provádíme kalibrace počítačů částic i aerosolových nefelometrů.