• Detail firmy

Jiří Roth

Základní popis

Spediční společnost zajišťující mezinárodní leteckou přepravu carga do celého světa, spedice, logistika, přeprava zvířat, cenné zásilky, přeprava lidských ostatků a nebezpečných leteckých nákladů, individuální servis, flexibilita, bezpečnost.

Adresa

Laglerové 1075/4
161 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64753603

Výrobky, činnosti

Spediční společnost

- zajišťující mezinárodní leteckou přepravu carga do celého světa, spedice, logistika, přeprava zvířat, cenné zásilky, přeprava lidských ostatků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 116 626
E-mail: cargo@roth.cz
WWW: www.roth.cz

Kontaktní osoba

Jiří Roth - Jednatel

Mobil: +420 606 873 289

Pobočky

Gabriela Žemličková
Nádražní 723
768 11 Chropyně

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Unique Cargo Logistic s.r.o.

Specializujeme se na logistiku. Zajišťujeme železniční a kamionovou přepravu - přepravíme všechny druhy nákladů. Poskytujeme poradenství v oblasti skladování a daní.

MS TRANSPORT, s.r.o.

Poskytujeme komplexní dopravní a spediční služby. Nabízíme nákladní autodopravu na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní nákladní autodopravu, mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, mezinárodní a vnitrostátní kusové zásilky, mezinárodní a vnitrostátní celovozové zásilky či expresní přepravu kusových a paletových zásilek. To vše 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

PELMI , spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti mezinárodní nákladní dopravy včetně logistiky a spedice. Zajišťujeme pozemní, leteckou i námořní přepravu. Díky spolupráci s partnerskými agenty po celém světě dokážeme nabídnout efektivní a inovátorská řešení na globálním logistickém trhu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, náš profesionální servis je garancí Vaší spokojenosti.