• Detail firmy

Jiří Řezníček

Základní popis

Provádíme zemní a výkopové práce pro inženýrské sítě, úpravy a svahování terénu, výkopy pro tepelná čerpadla, základy, sklepy, bazény, jímky, studny. Zajišťujeme bourací a demoliční práce, paletyzační vidle a sečení trávy zahradním traktorem.

Adresa

Ždánská 190
685 01 Bučovice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13053396
DIČ:  CZ520805252

Výrobky, činnosti

Provádíme zemní a výkopové práce pro inženýrské

sítě, úpravy a svahování terénu, výkopy pro tepelná čerpadla, základy, sklepy, bazény, jímky, studny. Zajišťujeme bourací a demoliční práce.

Kontaktní údaje

E-mail: rebagry@seznam.cz
WWW: www.zemnipracereznicek.wbs.cz

Kontaktní osoba

Jiří Řezníček - Majitel

Mobil: 603 752 482
Další firmy v oboru

Ing. Jaromír Medek - Moravský zeměvrtný závod

Činnost společnosti je zaměřena na geologické práce. Specializujeme se na hluboké vrty do hloubky cca 200 m a hloubení studní zejména v nesoudržných horninách (jíly, písky, štěrky apod.). Dále provádíme sanační práce, inženýrsko-geologické a hydrogeologické průzkumy, čerpací zkoušky a mnoho jiného. Věnujeme se rovněž likvidacím ekologických havárií. Popis všech služeb naleznete na našich www.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

Flow Jet s.r.o.

Naše firma se specializuje na bezvýkopové pokládání inženýrských sítí technologií Flow Tex, což je moderní a ekologicky výhodná bezvýkopová technologie.