• Detail firmy

Jiří Řezáč

Základní popis

Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně možnosti dodání materiálu. Montáž střešních oken, opravy dřevěných konstrukcí a střech.

Adresa

Park v Kolonii 2442
288 02 Nymburk

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72760761
  • Služby

Výrobky, činnosti

Klempířské, pokrývačské a tesařské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 375 849
E-mail: rezacj@volny.cz
WWW: www.volny.cz/rezacj/
Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

Ivan Horváth

Specializujeme se na klempířské práce - realizujeme okapní systémy, oplechování komínů a štítů, vložkování komínů k plynospotřebičům, montáž okenních parapetů, zajišťujeme výškové práce pomocí lanové techniky. Dále nabízíme pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce, provádíme nátěry střech. Věnujeme se rovněž leštění barevných kovů a svařování AL slitin a nerezu.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.