• Detail firmy

Jiří Recman

Základní popis

Nabízím živou hudbu na svatbu, plesy, večírky a jiné akce. Potěším všechny věkové kategorie, protože hraji všechny hudební žánry. Těším se na vás.

Adresa

Panské Nové Dvory 2419
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15411974

Výrobky, činnosti

Živá hudba na svatbu, ples a jiné akce - MINI-MAX

Nabízím živou hudbu na svatbu, plesy, večírky, taneční zábavy, vesnické hody a podobné akce. Potěším všechny věkové kategorie, protože hraji všechny hudební žánry. Těším se na vaše zavolání.

Kontaktní údaje

E-mail: jiri.recman@seznam.cz
WWW: www.jiri-recman.cz

Kontaktní osoba

Jiří Recman - Majitel

Mobil: +420 605 977 262
E-mail: jiri.recman@seznam.cz
Další firmy v oboru

AK 1324 s.r.o.

Jsme velkoobchod a maloobchod s nerezovým hutním materiálem. Provádíme výpalky plazmou až do tloušťky 100 mm. Nabízíme nerezové plechy, trubky, kulatiny, jekly, profily. Kovoobrábění menších a středních podsestav na WD 160, WD 130, W9.

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Čtyřhvězdičkový hotel v nově zrekonstruovaném raně barokním zámku nabízí 18 stylových pokojů. K hotelu patří restaurace, pivovar a letní kino. Pořádáme komorní firemní akce a svatby.

RYTECTVÍ MILOSLAV VRÁNEK

Naše společnost se zabývá strojním a ručním rytí do kovů a plastů. Zajistíme Vám rytí do forem, na slévárenské modely a měděné elektrody, ryté popisy, raznice z mosazí a ocelí pro ražbu do kůže, dřeva i papíru a další. U nás Vám rovněž poradíme a zhotovíme návrh na rytí. Neváhejte se na nás obrátit.