• Detail firmy

Jiří Rech

Základní popis

Vyrábíme nábytek z laminovaných dřevotřískových desek a jiných moderních materiálů. Vyrobíme Vám kuchyň, ložnici, vestavnou skříň, dětský pokoj a spoustu jiného nábytku na zakázku a to vše podle Vaší představy.

Adresa

Mikulčice 352
696 19 Mikulčice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87539870
DIČ:  CZ8605164711
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

Kontaktní údaje

E-mail: rechjiri@seznam.cz
WWW: rnabytek.cz

Kontaktní osoba

Jiří Rech - Majitel

Mobil: +420 721 607 733
E-mail: rechjiri@seznam.cz
Další firmy v oboru

Jan Kubíček-Stolařství Kubíček

Specializujeme se na výrobu dřevěného nábytku na míru. Pracujeme s moderním provedením v podobě laminované dřevotřísky nebo z dřevěného masivu. Vyrábíme postele na zakázku, ložnice na zakázku, skříňové stěny, zakázkové vestavěné skříně, dřevěná zábradlí, dřevěné schody, jídelní i kancelářské stoly, dřevěné obklady stěn, dětské pokoje, kuchyňské linky, kancelářský i lékárenský nábytek.

Ing. Roman Verner

Zajišťujeme truhlářské práce a výrobu nábytku na zakázku. Vyrábíme nábytek do bytu i kanceláře, předsíňové stěny, vestavěné skříně, atypický nábytek. Nacházíme se v okrese Brno - venkov.

Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály

Specializujeme se na projekci, dodávku a montáž regálových systémů pro vybavení nejrůznějších skladových prostor. Nabízíme řešení kompletně na míru dle Vašich potřeb. Dodáváme vysoce kvalitní paletové regály, policové regály, konzolové regály, mobilní regály, páternosterové systémy, regálové prodejní systémy apod. Zabýváme se také výrobou dílenského nábytku.