• Detail firmy

Jiří Rakušan

Základní popis

Výroba a montáž balkónů a balkónových zábradlí v alpském, tyrolském a bavorském stylu po celé ČR. Balkóny a schodiště, též ploty. Dále nabízíme títová ozdobná prkna, dveře, vrata, kuchyňské linky, zahradní nábytek, květinové truhlíky, zahrada

Adresa

Husí Lhota 19
294 06 Husí Lhota

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76145824
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

balkony

balkónových zábradlí v alpském, tyrolském a bavorském stylu po celé ČR. Balkóny a schodiště

Kontaktní osoba

Jiří Rakušan - Majitel

Mobil: +420 602 382 955
E-mail: rakusan@alpskebalkony.cz
WWW: www.alpskebalkony.cz
Další firmy v oboru

EFB s.r.o.

Zaměřujeme se na dovoz a prodej luxusního dveřního a okenního kování. Poskytujeme také poradenství pro architekty a projektanty v oblasti stavebního kování. Naše produkty jsou vhodné pro všechny typy projektů - byty, kanceláře a další objekty s vysokými nároky na kvalitu a užitnou hodnotu.

Jaroslav Černý

Nabízíme okna, dveře, rolety, žaluzie, parapety, garážová vrata, markýzy a sítě proti hmyzu. Zajišťujeme kompletní dodání včetně montáže. Poskytujeme zaměření a cenovou kalkulaci zdarma.

Petr Tóth

Specializací firmy jsou zámečnické práce. Navrhujeme, montujeme a dodáváme ocelové konstrukce. Vyrábíme vrata, brány, ploty, schodiště, zábradlí, realizujeme zastřešení. Provádíme NC pálení plazmou. Více informací o poskytovaných službách a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.