• Detail firmy

Jiří Prouza

Základní popis

Společnost nabízí široký sortiment zboží železářského, drogistického, elektrikářského, krmiva pro hospodářská a domácí zvířata i zahrádkářské potřeby.

Adresa

Býšť 34
534 01 Bělečko

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43455352
DIČ:  CZ5503220316
Rok založení:  2000
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej

- železářské zboží, drogistické, krmiva pro hospodářská a domácí zvířata, elektrikářské zboží, zahrádkářské potřeby, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 593 872
E-mail: agromarket@seznam.cz
WWW: vseprovenkov.cz

Kontaktní osoba

Jiří Prouza - Majitel

Mobil: +420 603 728 787

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

OKENTĚS Slovakia, s.r.o.

Zajišťujeme pro slovenský trh dodávky těsnících prvků od 14 zahraničních renomovaných výrobců pro výrobce oken, dveří a řemeslná obchody. Vyžádejte si zdarma kompletní nabídku - katalog nebo nás navštivte v našich pobočkách.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

Jolana Brabcová

Vyrábíme a prodáváme čerstvé těstoviny. V nabídce jsou těstoviny vaječné, bezvaječné a bramborové gnocchi. Vaječné těstoviny jsou v šesti různých šířkách a několik krátkých provedení včetně lasagní. Těstoviny jsou vyráběné ze semolinové mouky nejvyšší kvality, bez použití konzervantů a barviv, podle původních italských receptur a zkušeností.