• Detail firmy

Jiří Preisler s.r.o.

Základní popis

koupelny, vodoinstalace, topení, zdravotní keramika, nářadí, sanitární technika, sprchové kouty, vany, koupelnový nábytek a doplňky, obklady, dlažba

Adresa

Plevova 87
592 02 Svratka

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26202301

Výrobky, činnosti

koupelnová otopná tělesa

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 311 272
Telefon: +420 469 311 565
Mobil: +420 736 245 039
E-mail: obchod@koupelny-instalace.cz
WWW: www.koupelny-instalace.cz

Kontaktní osoba

Jiří Preisler - Jednatel

Další firmy v oboru

PSP s.r.o.

Nabízíme kompletní dodávku staveb. Ať už se jedná o stavby bytové, občanské, kulturní či výstavbu průmyslových závodů, zabezpečení materiálů a práce uskutečňujeme my. Zabýváme se také výrobou betonových směsí a jsme majitelé systémového bednění PASCHAL. Práci odvádíme svědomitě, rychle a využíváme nové technologie.

Koupelny Doležal

Rekonstrukcím koupelen a bytových jader se věnujeme již téměř 10 let. Provádíme obkladačské práce včetně bourání a zajišťujeme také dodávky veškerého koupelnového vybavení, od obkladů a dlažeb, přes sanitu, až po dveře či obložky. Při odběru zboží nad 10 000,- Kč nabízíme dopravu zdarma. Plánujete rekonstrukci koupelny nebo bytového jádra? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.

Stavební firma Javos, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky koupelen. V naší vzorkové prodejně v Počátkách nabízíme široký sortiment obkladů a dlažeb včetně ukázky plně vybavených koupelen. Rekonstruujeme koupelny a bytová jádra, realizujeme zcela nové koupelny v novostavbách.