• Detail firmy

Jiří Polach

Základní popis

•Vratové systémy a oplocení objektů včetně montáže a povrchové úpravy •okenní mříže včetně montáže a povrchové úpravy •zábradlí (vč. nerezových) •schodiště včetně povrchové úpravy a vámi zvolených nášlapů (i dřevěných Truhlářsví -okna,dveře

Adresa

Hornická 1634
347 01 Tachov

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64886921

Výrobky, činnosti

Zámečnictví a kovové výrobky

Kontaktní osoba

Jiří Polach - Majitel

Mobil: +420 605 859 586
E-mail: opravy@firmapolach.cz
WWW: www.firmapolach.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství Šindelář

Věnujeme se truhlářské výrobě. Zaměřujeme se na výrobu pergol, zahradních domků, garážových stání, dřevěných schodišť, vyrábíme rovněž nábytek a kuchyňské linky či jiné truhlářské produkty. Zajistíme vše dle požadavku zákazníka - garantujeme kvalitně odvedenou práci a 100 % spokojenost.

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE - LUBOŠ KRÁL

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Nabízíme výrobu garážových vrat výklopných, křídlových nebo sekčních, průmyslových vrat, vjezdových vrat, křídlových vrat a mříží. Výrobu zajišťujeme dle individuální objednávky. Provádíme i montáže včetně dodání elektrických pohonů.

TRUHLÁŘSTVÍ Pavel Aubrecht

Truhlářství Volduchy nabízí zakázkovou výrobu z masivu. Vyrábíme nábytek, špaletová okna, dveře, obložky a mnoho dalšího dle přání a požadavků zákazníka. Zabýváme se rovněž renovacemi historických oken.