• Detail firmy

Jiří Plch

Základní popis

Provádění stavebních, řemeslných a instalatérských prací. Rekonstrukce domů a bytů, bytových jader a koupelen, obkladačských, štukatérských, lakýrnick

Adresa

Za Zelenou liškou 967/2b
140 00 Praha 4 - Krč

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16484835

Výrobky, činnosti

Provádění stavebních, řemeslných prací.

Provádění stavebních, řemeslných a instalatérských prací. Rekonstrukce domů a bytů, bytových jader a koupelen, obkladačských, štukatérských, lakýrnických a zednických prací.Realizace bouracích prací.Provádění technických instalací - plyn,topení.

Kontaktní údaje

E-mail: info@jiriplch.cz
WWW: www.jiriplch.cz

Kontaktní osoba

Jiří Plch - Majitel

Mobil: +420 723 036 737
Další firmy v oboru

STARSTAV, s.r.o.

Realizujeme stavby nízkoenergetických a pasivních domů, rodinných domů a bytových domů na klíč. Zajišťujeme výstavbu infrastruktury - síťování pozemků nebo terénní úpravy.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.