• Detail firmy

Jiří Pinc

Základní popis

V současnosti naše firma vlastní typové schválení (hromadné přestavby) na vozidla téměř všech výrobních značek jak našich tak i zahraničních.

Adresa

Srlín 54
398 43 Bernartice

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48218707

Výrobky, činnosti

LPG a CNG

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 585 015
E-mail: autogas@lpg-cng.cz
WWW: mujweb.cz/autogas

Kontaktní osoba

Jiří Pinc - Majitel

Mobil: +420 604 521 853
Další firmy v oboru

Robert JECH s.r.o.

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme plachtové párty stany a stánky, mobilní přístřešky, haly, hangáry, kravíny, seníky, slunečníky, autoplachty, kryty, trampolíny, vodní skluzavky, vaky na vodu, potraviny, hnojiva. Vyvíjíme a vyrábíme vratové rolovací plachtové systémy. Oplášťujeme pergoly, altány, terasy, garážová stání, bazény, jímky, lodě. Šijeme hrací sestavy, bazénky, sedací a relaxační vaky.

KALDO s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba valníkových a skříňových nástaveb pro vozidla a přívěsy všech hmotností. Vyrábíme rovněž kontejnery a nosiče kontejnerů. Zajišťujeme instalace hydraulických nakládacích jeřábů a nosičů kontejnerů jiných výrobců. Součástí poskytovaných služeb je i zámečnická výroba a autodoprava. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy.

Josef Svoboda - Kovoobrábění

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou kovovýrobu. Provádíme montážní práce zámečnické. Vyrábíme plastové výrobky na vstřikolisu, zajišťujeme rovněž výrobu příslušenství k motokárám.