• Detail firmy

jiří Petrášek

Základní popis

Prodej všech míchaných odstínů autolaků a průmyslových barev. Kompletní pomocný materiál pro lakovny a lakýrníky. Výroba retušovacích sad a tužek. Plnění barev do spreje.

Adresa

V Zahradách 186
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87413051
DIČ:  CZ7806153300
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Prodej všech míchaných odstínů

- autolaků a průmyslových barev

Kontaktní údaje

E-mail: JPBarvy@seznam.cz
WWW: www.opravlak.cz

Kontaktní osoba

Jiří Petrášek - Majitel

Mobil: +420 774 909 229
Další firmy v oboru

TRIGI, s.r.o.

Vyrábíme technické tkaniny ze lnu, bavlny a juty. Náš sortiment dále tvoří bavlněné plachtoviny a stanovky, malířská plátna, velkoprostorové stany a párty stany, textilní haly, atypická zastřešení, plachty a autoplachty, poštovní pytle a obaly. Na kompletní nabídky se můžete podívat na našich webových stránkách.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.

PNEUSERVIS Eva

Poskytujeme výměnu, opravu, prodej a vyvážení pneumatik osobních i nákladních vozů. Prodáváme oleje, maziva, Mogul, Paramo a Castrol. Zkušenosti v oboru od roku 1997! Naše výhody: nejlepší cena a časová flexibilita.