• Detail firmy

Jiří Pešek

Základní popis

Nabízíme montáže žaluzií, sítí proti hmyzu, rolet a ostatní stínící techniky. Dále také opravy všech typů žaluzií, včetně těch starších. Poradíme, jaký systém je pro vás nejlepší - jak pro správnou funkčnost, tak estetiku.

Adresa

Žitná 1499
539 01 Hlinsko v Čechách

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64218732
DIČ:  CZ6302090982

Výrobky, činnosti

Žaluzie

Kontaktní osoba

Jiří Pešek - Majitel

Mobil: +420 728 857 428
E-mail: jiri.pesek@zaluziekvalitne.cz
Další firmy v oboru

MAWI Marcin Celejewski

Naše společnost byla vytvořena pro naše zákazníky. Nabízíme k prodeji stínící systémy, rolety, římské rolety ze dřeva, hliníkové markýzy a záhybů. Výrobci svobodně si vybírat nejkvalitnější materiály a materiály pro vytvoření správného produktu. Zajišťujeme péči o zákazníka a odborné poradenství při nákupu. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.

ALUPRA s.r.o.

Zabýváme se výrobou garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, venkovního a vnitřního zastínění a rolovacích mříží. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Nabízíme montáž všech námi dodávaných výrobků.

Martin Štraub

Naše společnost realizuje pokládky PVC, koberců, vinylových a plovoucích podlah. Dále se věnujeme stínící technice. Prodáváme a montujeme exteriérové i interiérové žaluzie a rolety, plisé, markýzy či sítě proti hmyzu. Nabízíme rovněž stínění střešních oken. Součástí poskytovaných služeb jsou malířské a lakýrnické práce. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní, garantujeme Vám 100% spokojenost!