• Detail firmy

Jiří Peřich-PERAS

Základní popis

Provádíme vodo-topenářské práce(plast,měď,kov)podlahové topení,solární systémy pro TV a ÚT.Dále se zabýváme renovací koupelen včetně elekto prací.

Adresa

9.května 430
747 64 Velká Polom

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12695670
DIČ:  CZ6003190006

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Provádíme vodo-topenářské práce(plast,měď,kov)podlahové topení,solární systémy pro TV a ÚT.Dále se zabýváme renovací koupelen včetně elekto prací.

Kontaktní údaje

E-mail: j.peras@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Peřich - Majitel

Telefon: 603 586 652
E-mail: j.peras@seznam.cz
Další firmy v oboru

Jan Kovář

Zajišťujeme pronájem plošin. Disponujeme vysokozdvižnými plošinami: OMME 1550 EBZX, OMME 1830, OMME 2300 EXB, OMME 2500 EB, OMME 2900 EBZX, DENKA DK 18, vysokozdvižnou kloubovou plošinou TEUPEN LEO 23GT, šikmým stavebním výtahem BÖECKER HD 31. Provádíme rekonstrukce objektů, zateplování budov, opravy střech, opravy elektroinstalace a zdravotechniky (plynu).

Martin Suszka

Poskytujeme veškeré elektroinstalační práce a kompletní elektroinstalace bytů a bytových společenství. Provádíme rekonstrukce rozváděčů, elektroúdržbu bytového fondu, montáže zabezpečovacích systémů, zjištění poruch a opravy elektrických zařízení, odstranění porevozních závad apod. Rovněž se zaměřujeme se na realizace a montáž hromosvodů v souladu s platnými normami.

Zdeněk Latka

Činnost firmy je zaměřena na komplexní služby v oblasti voda-plyn-topení. Naší instalatéři, plynaři a topenáři jsou pravidelně školeni a na veškeré práce, které provádějí, mají příslušná osvědčení. K práci používáme kvalitní atestovaný materiál se zárukou 24 měsíců, na práci poskytujeme záruku 60 měsíců. Soustředíme se především na akce menšího a středního charakteru v celém Ostravském regionu.