• Detail firmy

Jiří Papučík

Základní popis

AT-NET Webdesign se zabývá profesionální tvorbou webových stránek,aplikací, řešením redakčních, administračních, evidenčních a rezervačních systémů. To vše velmi rychle, odborně a s osobním přístupem ke každému projektu zvlášť za bezkonkurenční ceny.

Adresa

tř. Míru 542/79
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88504492
DIČ:  CZ8403305361

Výrobky, činnosti

Webdesign.

Kontaktní údaje

E-mail: jiri.papucik@at-net.cz
WWW: www.at-net.cz

Kontaktní osoba

Jiří Papučík - Generální ředitel

Mobil: +420 722 570 102
E-mail: jiri.papucik@at-net.cz
Další firmy v oboru

MH PC Servis s.r.o.

Věnujeme se servisu výpočetní, správě PC sítí a tvorbě webových stránek. Nabízíme kompletní zajištění pozáručních i záručních servisů PC, notebooků, mobilních telefonů, konfiguraci WiFi sítí, routerů, modemů a instalace OS Dále kompletní zajištění PC sítí- konfigurace serverů, tiskáren, PC stanic, kamerových systémů a vzdálenou podporu. Mimo jiné poskytujeme také hostingové služby.

Jindřich Žemlička

Poskytujeme služby v oblasti marketingu. Navrhujeme a tvoříme internetové prezentace, dále pak reklamní kampaně včetně zajištění jejich správy, zabýváme se SEO optimalizací pro vyhledávače, PPC reklamními kampaněmi apod. Technická podpora je samozřejmostí. Máme rovněž bohaté zkušenosti s produktovou fotografií. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.