• Detail firmy

Jiří Opálka

Základní popis

Vyrábíme nábytek na zakázku. Dodáváme a montujeme kuchyňský, kancelářský či dětský nábytek.

Adresa

Mohelnice-Řepová 80
789 85 Mohelnice

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76133184

Výrobky, činnosti

Internetový prodej plotovek.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 431 335
E-mail: truhlarstvi.opalka@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Opálka - Majitel

Mobil: +420 602 234 545
E-mail: truhlarstvi.opalka@seznam.cz
Další firmy v oboru

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

PYXES s.r.o.

Kuchyňské linky, bytový a kancelářský nábytek, dveře a schodiště na míru - od grafického zpracování, zaměření a poradenství, přes realizaci a zajištění připojení spotřebičů, až po záruční i pozáruční servis. Návrhy na PC zpracujeme zdarma a poradíme s výběrem i s umístěním nábytku. Spotřebiče a materiál odebíráme od známých obchodních partnerů, jejichž seznam naleznete na stránkách firmy.

ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ Josef Toman

Zabýváme se zakázkovou výrobou dveří, oken, schodišť a nábytku z masivu i lamina. Samozřejmostí je použití ABS hran. Dále se zabýváme výrobou vestavěných skříní s použitím kvalitní pojezdové mechaniky pro posuvné dveře. Provádíme i jiné truhlářské práce dle dohody. Garantujeme kvalitně odvedenou práci a rychlé dodací termíny. Nabízíme odbornou pomoc a především zajímavé ceny! Kontaktujte nás.