• Detail firmy

Jiří Novotný

Základní popis

Prodej hip hop oblečení značek G-unit, Ecko, Mass dnm, K1X, Hoodboyz, Majestic, Jigga wear a spousta dalších!!!!!!

Adresa

Miřetice č.p. 160
539 55 Miřetice u Hlinska

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71875573

Výrobky, činnosti

E - shop s oblečením

Kontaktní údaje

E-mail: airdock@seznam.cz
WWW: www.airdockshop.cz

Kontaktní osoba

Jiří Novotný - Majitel

Telefon: +420 731 586 701
E-mail: airdock@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.

REALITA - Ing. František Havíř

Poskytujeme služby realitní kanceláře. Zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor. Samozřejmostí je osobní servis, v rámci kterého Vám nemovitost ochotně odprezentujeme i kompletní právní servis - vše k Vaší maximální spokojenosti. Nabídku bytů, RD, chat, pozemků či komerčních prostor naleznete na našich webových stránkách. Věnujeme se rovněž inženýrské činnosti.

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.