• Detail firmy

Jiří Novák

Základní popis

Internetový obchod CD-Soundtrack.cz se specializuje na soundtracky a muzikály. Z oblasti filmové hudby a muzikálů máme v nabídce více než 3450 titulů.

Adresa

Anny Bayerové 2860
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71127691
DIČ:  CZ8011180606

Výrobky, činnosti

Prodej hudby

Internetový prodej filmové hudby. Soundtracky a muzikály na CD a DVD. Oprava CD / DVD / Blu-ray disků. Převod kazet a gramofonových desek na CD.

Kontaktní údaje

E-mail: info@cd-soundtrack.cz
WWW: www.cd-soundtrack.cz

Kontaktní osoba

Jiří Novák - Majitel

Mobil: +420 724 706 048
E-mail: info@cd-soundtrack.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.

Jolana Brabcová

Vyrábíme a prodáváme čerstvé těstoviny. V nabídce jsou těstoviny vaječné, bezvaječné a bramborové gnocchi. Vaječné těstoviny jsou v šesti různých šířkách a několik krátkých provedení včetně lasagní. Těstoviny jsou vyráběné ze semolinové mouky nejvyšší kvality, bez použití konzervantů a barviv, podle původních italských receptur a zkušeností.