• Detail firmy

Jiří Novák

Základní popis

Nabídka opravy, nákupu a prodeje manipulační techniky, opravy motorů Perkins a Zetor. Provádění technických prohlídek a revizí LPG.

Adresa

Suché 40
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12812561

Výrobky, činnosti

manipulační technika

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 761 995
E-mail: vzvjirinovak@seznam.cz
WWW: www.vzvjirinovak.webmium.com
Další firmy v oboru

TEDOS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž pásových dopravníků, integrovaných olejových systémů, potrubních tras včetně přeložek parovodů, hnacích a napínacích bubnů.

KOFING a.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních systémů. Náš dosavadní sortiment: ocelové, mostní a zdvihací konstrukce až 30t výrobně a montážně neomezeně, ocelové nádrže pro chemický a petrochemický průmysl, plechové pláště, kryty, obslužné a pochůzkové plošiny, roštové a vibrační zařízení, dopravníky, potrubní systémy, kompletace membránových stěn energetických kotlů.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.