• Detail firmy

Jiří Novák 1

Základní popis

Firma se zabývá prodejem stavebního řeziva, palubek, OSB desek, překližek, palivového dřeva, impregnace, tesařského kování, barev na dřevo.

Adresa

U Kapličky 442/3
412 01 Pokratice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74866273

Výrobky, činnosti

Prodej stavebního řeziva

Kontaktní údaje

E-mail: drevarske@centrum.cz
WWW: www.drevarskecentrum.cz

Kontaktní osoba

Jiří Novák - Majitel

Mobil: +420 724 592 149
Další firmy v oboru

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.

PHU Tapicerstwo Grzegorz Krzymiński

PHU Čalounění Grzegorz Krzymiński provádí opravy nábytku z materiálů a jejich vlastní. Nabízíme široký výběr přírodních a ekologických kůže a tkaniny. Máme také speciální materiály odolné vůči vodě, UV záření a oděru. Pracujeme s výrobci a velkoobchodníky potahových materiálů. Nabízíme velmi konkurenční ceny.