• Detail firmy

Jiří Němeček

Základní popis

SlevoMěsto.cz - slevový portál, který upozorní na dobré ceny. Umožní podnikatelům a živnostníkům se zviditelnit prostřednictvím reklamy.

Adresa

Zálesí 1128/84
142 00 Praha 4 - Krč

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70509590

Výrobky, činnosti

Slevový portál

SlevoMesto.cz - slevový portál, který upozorní na slevy, zajímavé výrobky a služby. Umožní živnostníkům se zviditelnit formou nejlevnější reklamy.

Kontaktní údaje

E-mail: info@slevomesto.cz
WWW: www.SlevoMesto.cz

Kontaktní osoba

Jiří Němeček - Majitel

Telefon: 0
E-mail: info@slevomesto.cz
Další firmy v oboru

CZECH SPORT TRAVEL s.r.o.

Naše cestovní kancelář se specializuje na všechny typy sportovních zájezdů, které mohou být individuálně přizpůsobeny požadavkům každého klienta. Nabízíme zájezdy na MS v hokeji 2017, zájezd na Manchester United a Arsenal, zájezd do Monte Carla na Rolex Masters, zájezdy na Premier League a mnoho dalších dle Vašich požadavků. Sestavíme Vám zájezd přímo na míru.

Michaela Hejdušková

Zabýváme se reklamní činností. Realizujeme venkovní řezanou reklamu, outdoorovou reklamu, velkoformátový tisk a výrobu všech druhů samolepek - na zeď, na auto, polepy výloh, hasičské, neonové, reflexní a další.

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.