• Detail firmy

Jiří Němec

Základní popis

Nabídka poradenství, projektové činnosti a obchodního zastoupení společnosti Remmers. Provádění odvlhčování staveb, sanace stavebních konstrukcí.

Adresa

Kyjevská 2857
272 04 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15831230

Výrobky, činnosti

PROJEKCE

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 132 234
E-mail: info@nauctesefotit.cz
E-mail: nemec@remmers.cz
WWW: www.oaza-remmers.webnode.cz

Kontaktní osoba

Jiří Němec - Jednatel

Telefon: +420 724 152 686
Další firmy v oboru

3D Tech s.r.o.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu prototypů. Vyrábíme plastové prototypy, kovové prototypy, makety a kontrolní přípravky, prototypové formy, prototypové odlitky, voskové odlitky. Zajišťujeme 3 a 5 osé obrábění, reverzní inženýrství, CAD modelování dat, Rapid prototyping apod.

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.

STAVIS KLADNO s.r.o.

Projekční a inženýrskou činností se naše společnost zabývá již od roku 1995. Zajišťujeme stavební povolení, územní rozhodnutí, výběr dodavatele stavby, kolaudaci staveb. Součástí poskytovaných služeb je stavební dozor, technický dozor investora a koordinace BOZP. Jsme držitelem Certifikátu systému managementu jakosti pro projektovou a inženýrskou činnost ve výstavbě s normou ČSN EN ISO 9001:2001.