• Detail firmy

Jiří Nejedlý

Základní popis

Popis: Zateplujeme duté prostory, půdní vestavby, ploché střechy. Nabízíme zateplování budov. Tepelná izolace Climatizer Plus (foukaná, celulózová, akustická, ekologická), nízkoenergetické pasivní domy, dřevostavby (certifikace, zelená úsporám).

Adresa

Antonína Pacovského 237
267 53 Žebrák

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13253328
DIČ:  CZ6601201728

Výrobky, činnosti

Zateplujeme duté prostory, půdní vestavby,

ploché střechy. Nabízíme zateplování budov. Tepelná izolace Climatizer Plus (foukaná, celulózová, akustická ekologická), nízkoenergetické pasivní domy

Kontaktní údaje

E-mail: bla-net@iol.cz
WWW: www.izolace-nejedly.cz

Kontaktní osoba

Jiří Nejedlý - Majitel

Mobil: 777 325 360
Další firmy v oboru

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

Martin Štrupl

Specializujeme se na ochranu a hydroizolaci železobetonových konstrukcí, střešních parkovišť, teras a balkonů, lávek, jímek a bazénů. Pracujeme s přímopochozí a pojížděnou hydroizolací. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, realizujeme průmyslové podlahy, leštěné betony, broušení betonů a prodej materiálů CPD.