• Detail firmy

Jiří Navrátil

Základní popis

Vyrábíme dřevěná Eurookna v profilu IV 78 s možností vložení trojskla, vstupní dveře a interiérové dveře z masivu. Prodej a montáž plastových oken.

Adresa

Kozlovice 882
739 47 Kozlovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42870704

Výrobky, činnosti

Vyrábíme dřevěná Eurookna

Kontaktní údaje

E-mail: oknadverenavratil@seznam.cz
WWW: www.oknadverenavratil.cz

Kontaktní osoba

Jiří Navrátil - Majitel

Daniel Navrátil - Jednatel

Mobil: +420 604 453 686
Další firmy v oboru

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.