• Detail firmy

Jiří Nadkanský Elektro rádio servis

Základní popis

Zabývám se instalacemi elektronických zabezpečvacích systémů budov a objektů s možností připojení na pult centrální ochrany.

Adresa

Dalimilova 455/20
716 00 Ostrava - Radvanice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14565081

Výrobky, činnosti

Montáže bezpečnostního zařízení

Zabývám se instalacemi elektronických zabezpečvacích systémů budov a objektů s možností připojení na pult centrální ochrany.

Kontaktní osoba

Jiří Nadkanský - Majitel

Telefon: +420 596 247 335
Mobil: +420 603 841 227
E-mail: nadkansky@volny.cz
Další firmy v oboru

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.