• Detail firmy

Jiří Mudra

Základní popis

Nabízím veškeré elektroinstalační práce silnoproud do 1000V a slaboproudé instalace(datová síť, TV+SAT rozvody, EZS, EPS, systémy inteligentních domů)

Adresa

Slepá 154
251 01 Světice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88661229

Výrobky, činnosti

Elektrikářské práce

Má elektroinstalační činnost je zaměřena především na zakázky malého a středního rozsahu. Nabízím Vám různé druhy elektroinstalačních prací od malých oprav a výměn zásuvek až po kompletní rekonstrukci elektroinstalace.

Kontaktní údaje

E-mail: info@jmesystems.cz
WWW: jmesystems.cz

Kontaktní osoba

Jiří Mudra - Majitel

Mobil: +420 723 498 670
E-mail: info@jmesystems.cz
Další firmy v oboru

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.

ROGOŇ ELEKTRO, s.r.o.

Specializujeme se na bytové elektroinstalace a průmyslové elektroinstalace. Provádíme montáž hromosvodů, zabezpečovacích a kamerových systémů nebo domovních zvonků.

Kořínek Viktor

Věnuji se rekonstrukcím bytových jader. Provádím elektromontážní a sádrokartonážní práce, i jednodušší truhlařinu - vyrábím pergoly, terasy, regály, police, vestavěné skříně apod. Pracuji s masivním dřevem, tropickými dřevinami a laminem. Zajistím kompletní bytové a domovní elektrorozvody, malovaní pokojů či pokládku obkladů, dlažeb, palubek nebo podlah.