• Detail firmy

Jiří Motl

Základní popis

Nabízíme činnosti v oblasti stavebnictví, rekonstrukcí, renovací, inovací a oprav objektů. Provádíme správu a údržby budov včetně úklidových služeb.

Adresa

Chřibská 217
407 44 Dolní Chřibská

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74147137
Rok založení:  2010
Roční obrat:  25
  • Maloobchod
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Činnosti v oblasti stavebnictví a správy budov

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 009 398
E-mail: attilamprj@gmail.com
WWW: attila7.webnode.cz
Další firmy v oboru

EDUARD REVAJ - REVOS

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a koupelen na klíč. Dodáváme a montujeme dlažby, obklady, vinylové a plovoucí podlahy či koberce. Zajišťujeme prodej vybavení koupelen.

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.