• Detail firmy

Jiří Morávek

Základní popis

Nabízíme elektroinstalace, elektromontáže, kamerové a zabezpečovací systémy, televizní technika a satelitní technika, požární systémy a strukturovaná kabeláž.

Adresa

2
751 22 Osek nad Bečvou

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87835690

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace, elektropráce

Nabízíme elektroinstalace, elektromontáže, kamerové systémy a zabezpečovací systémy, televizní rozvody a satelitní rozvody, strukturovaná kabeláž.

Kontaktní osoba

Jiří Morávek - Jednatel

Telefon: +420 777 970 602
E-mail: jiri.moravek.jr@seznam.cz
Další firmy v oboru

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.