• Detail firmy

Jiří Michálek

Základní popis

Provádíme opravy a rekonstrukce taškových, šindelových, lepenkových a plechových střech. Klempířské práce včetně montáže střešních oken. Výškové práce, bourání komínů, prořezávání stromů a čištění fasád.

Adresa

Vilová 520
330 03 Chrást u Plzně

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10366563

Výrobky, činnosti

Provádíme opravy a rekonstrukce taškových

Provádíme opravy a rekonstrukce taškových, šindelových, lepenkových a plechových střech. Klempířské práce včetně montáže střešních oken. Výškové práce

Kontaktní údaje

Telefon: 377 845 204
E-mail: michalek.jirka@centrum.cz
WWW: www.pokryvac.wz.cz

Kontaktní osoba

Jiří Michalek - Majitel

Mobil: 604 910 112
Další firmy v oboru

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.