• Detail firmy

Jiří Mičánek - Motorsport

Základní popis

Kurzy školy bezpečné jízdy a školy smyku pro skupiny i jednotlivce. Kurz je určen pro 10-12 osob. Praktická část probíhá na vozech zákazníka.

Adresa

Ostrovačická 783/61
641 00 Brno - Žebětín

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13032895

Výrobky, činnosti

Kurzy školy bezpečné jízdy

školy smyku pro skupiny i jednotlivce. Kurz je určen pro 10-12 osob. Praktická část probíhá na vozech zákazníka

Kontaktní údaje

Telefon: 420 546 211 531
Mobil: 420 602 513 611
E-mail: nfo@micanekmotorsport.cz
WWW: www.micanekmotorsport....

Kontaktní osoba

Jiří Mičánek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

HORSENSE CZ , s.r.o.

Pořádáme kurzy leadershipu s koňmi. Na těchto kurzech řešíme různé úkoly s koněm a následně pracujeme s prožitky prostřednictvím společného sdílení a diskuzí. Naše kurzy jsou vhodné pro kohokoliv, jsou odborně vedeny a na bezpečí při práci s koněm klademe vždy velký důraz. Dopřejte si silný zážitek a objevte nepoznané!

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.