• Detail firmy

Jiří Mátl

Základní popis

Výroba schodišť, zábradlí nejen ze železa a nerezi, garážových vrat a jakýchkoliv jiných bran a branek. Výroba pergol, markýz a zastřešování bazénů a zimních zahrad.

Adresa

L. Svobody 1040/11
693 01 Hustopeče

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66621135
Rok založení:  1997
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zakázková kovovýroba a pasířství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 674 600
E-mail: info@zabradli-schodiste.cz
WWW: www.zabradli-schodiste.cz

Kontaktní osoba

Jiří Mátl - Majitel

Michal Mátl

E-mail: sejkr82@seznam.cz
Další firmy v oboru

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

SIMAF CZ s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme montážní systémy, spojovací materiál do plechu, plastu i dřeva, nýtovací matice pro různé tloušťky od M3 do M16, lisovací matice a sloupky, navařovací prvky. Dále matice v kleci, zálisky a šrouby do plastu. Nabízíme výkresové díly obráběné i tvářené.

RYTECTVÍ MILOSLAV VRÁNEK

Naše společnost se zabývá strojním a ručním rytí do kovů a plastů. Zajistíme Vám rytí do forem, na slévárenské modely a měděné elektrody, ryté popisy, raznice z mosazí a ocelí pro ražbu do kůže, dřeva i papíru a další. U nás Vám rovněž poradíme a zhotovíme návrh na rytí. Neváhejte se na nás obrátit.