• Detail firmy

Jiří Matěna

Základní popis

Provádění přípravných zemních prací pro stavby, podkladů pro komunikace a chodníky a terénních úprav. Pokládka kanalizací, demolice, odvoz materiálů.

Adresa

Kramolna 169
547 01 Kramolna

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11057891

Výrobky, činnosti

Pokládka kanalizací, demolice, odvoz materiálů.

Provádění přípravných zemních prací pro stavby, podkladů pro komunikace a chodníky a terénních úprav.

Kontaktní osoba

Jiří Matěna - Majitel

Telefon: 491 427 224
Mobil: 603 730 231
E-mail: matena54@seznam.cz
Další firmy v oboru

R. P. GEO s.r.o.

Naše společnost vznikla v roce 2010. Zajišťujeme služby v oblasti geologie, hydrogeologie, inženýrské geologie a ekologie. Provádíme vrtné práce, inženýrsko-geologické průzkumy, báňsko-technické posudky, stavby dopravní infrastruktury, sanace a opravy komunikace atd. Provozovnu máme v areálu bývalého Dolu Fučík 3 Ludvík v Ostravě Radvanicích. Disponujeme profesionálním technickým zařízením.

Zemní a demoliční práce Brabec

Nabízíme zemní, terénní, výkopové a demoliční práce. Poskytujeme služby autodopravy především pro stavebnictví - přeprava stavebních strojů, odvoz stavebních odpadů, osobní a nákladní pneuservis. Zajišťujeme pronájem autojeřábů. V rámci zemních prací realizujeme výkopy základů, hloubení rýh pro inženýrské sítě, terénní úpravy, rovnání a svahování terénů, hloubení studní apod.

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.